Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Szkolenia w OEIiZK

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie organizuje:

  • kursy,
  • komputerowe warsztaty przedmiotowo-metodyczne,
  • seminaria poświęcone różnym dziedzinom informatyki i zastosowań komputerów w edukacji,
  • konferencje i zebrania metodyczne dla doradców metodycznych, nauczycieli informatyki i technologii informacyjnej.

Nauczycielom uczestniczącym we wszystkich organizowanych przez nas formach doskonalenia staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy i wypoczynku oraz wszechstronną pomoc. W budynkach naszego Ośrodka znajdują się sale wykładowe i laboratoria, wygodne sale do wypoczynku i nieformalnych dyskusji, a także sklepik, w którym można przejrzeć i kupić literaturę informatyczną, oprogramowanie i akcesoria komputerowe.

Aktualna oferta szkoleniowa jest dostępna w Informatorze oraz na Platformie Obsługi Szkoleń Ośrodka. Zgłoszenia na szkolenia przyjmuje Dział Organizacji Szkoleń. Na szkolenia można zapisać się w formie elektronicznej. Osoby zapisujące się na szkolenie powinny dostarczyć dokument potwierdzający zatrudnienie, dostępny na platformie lub jako plik do pobrania (PDF 563.3KB), który należy przesłać do Ośrodka faxem: 22-579-41-70, a następnie pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście.

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN