Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt Intel® Learning Series

Zapraszamy nauczycieli I, II, III etapu edukacyjnego na szkolenia przygotowujące do doprowadzenia zajęć z uczniami w ramach projektu Intel® Learning Series. Oferujemy także szkolenia przygotowujące trenerów do prowadzenia zajęć dla nauczycieli I, II i III etapu edukacyjnego w ramach tego projektu.

Intel® Learning Series jest kompleksowym rozwiązaniem dla edukacji - zawiera wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym można prowadzić ciekawe lekcje z wykorzystaniem netbooków edukacyjnych (nazywanych CMPC lub Classmate PC), zaprojektowanych przez firmę Intel specjalnie do pracy w szkole. W skład Intel® Learning Series wchodzi opracowane przez Intela metodyczne szkolenie dla nauczycieli. Polska wersja tego szkolenia wraz z dedykowanym podręcznikiem nauczyciela została opracowana przez OEIiZK.

Szkolenia w ramach projektu odbywają się na dwóch poziomach - szkolenie skierowane do trenerów, którzy później będą przygotowywać nauczycieli do pracy z komputerami Classmate PC oraz szkolenia dla nauczycieli zainteresowanych wykorzystaniem tych komputerów na swoich lekcjach. Ośrodek prowadzi szkolenia dla trenerów z całego kraju oraz dla nauczycieli z województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi szczegółowymi informacjami:

Zapisy na szkolenia oraz terminarz: Platforma Obsługi Szkoleń (projekt Intel).

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN