Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Konferencja "W wirtualnym świecie przyrody"


Zapraszamy 8 listopada 2016 roku nauczycieli przedmiotów przyrodniczych warszawskich szkół na konferencję połączoną z warsztatami, która odbędzie się w auli i salach warsztatowych OEIiZK, ul. Nowogrodzka 73 w godzinach 1500-1900.

Celem konferencji W wirtualnym  świecie przyrody jest wzbogacanie warsztatu pracy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych w zakresie wykorzystywania TIK na zajęciach lekcyjnych, przybliżenie ciekawych i inspirujących narzędzi do pracy z uczniami.

Rejestracja uczestników, oddzielnie na konferencję i na warsztaty, odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez stronę WCIES.

Szczegółowe informacje i program konferencji do pobrania (PDF 606KB)

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN