Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Medal "Pro Masovia"

29 września 2011 roku odbyła się jubileuszowa konferencja z okazji 20-lecia OEIiZK. Wziął w niej udział Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, który podkreślił wyrobioną markę placówki: poziom merytoryczny prowadzonej przez nią działalności bardzo wysoko oceniają przedstawiciele krajowych i zagranicznych środowisk naukowych. Jubileusz 20-lecia to wielki sukces wszystkich pracowników Ośrodka.

Gratulując licznych sukcesów i dziękując za ciężką pracę na rzecz podnoszenia poziomu oświaty w regionie, marszałek Adam Struzik uhonorował naszą placówkę Medalem Pamiątkowym "Pro Masovia".

Medal Pro Masovia

Artykuł na ten temat znajduje się na stronie Samorządu Województwa Mazowieckiego, w dziale "Aktualności". Pełny tekst  artykułu z dnia 29 września 2011 (80.9KB).