Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Oświadczenie dotyczące programu Mistrzowie Kodowania

ScratchOśrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie był partnerem w pilotażowej i pierwszej edycji programu Mistrzowie Kodowania. Do naszych zadań  należało przygotowanie scenariuszy zajęć, materiałów dydaktycznych oraz szkolenie nauczycieli, którzy realizowali następnie program w szkołach.

więcej...

Mistrzowie Kodowania - II edycja

Projekt Mistrzowie Kodowania, uruchomiony przez firmę Samsung Electronics Polska wspólnie z partnerami, polega na upowszechnianie nauki programowania w polskich szkołach. Od 24 czerwca do 10 września trwa rekrutacja do II edycji programu, która obejmie swoim zasięgiem szkoły podstawowe i gimnazja.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w projekcie.

więcej...

Mistrzowie Kodowania w Centrum Nauki Kopernik

Projekt Mistrzowie Kodowania, uruchomiony przez firmę Samsung Electronics Polska wspólnie z partnerami, polega na upowszechnianie nauki programowania w polskich szkołach. 13 stycznia 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Kopernik odbył się finał pilotażowej edycji programu, która objęła swoim zasięgiem 34 szkoły podstawowe w 16 województwach, 70 nauczycieli i ponad tysiąc uczniów klas 4-6.

więcej...

Mistrzowie Kodowania - przedłużona rekrutacja

Projekt Mistrzowie Kodowania, uruchomiony przez firmę Samsung Electronics Polska wspólnie z partnerami, polega na upowszechnianie nauki programowania w polskich szkołach. Pilotaż programu rozpoczął się we wrześniu 2013 roku i objął swoim zasięgiem 34 szkoły podstawowe w 16 województwach, 70 nauczycieli i prawie 2 tysiące uczniów klas 4-6.

3 grudnia 2013 r. ruszył nabór do otwartej edycji programu Mistrzowie Kodowania.

Zapraszamy do udziału w programie.

więcej...

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN