Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Nowa podstawa programowa - propozycja szkoleń

ikona 

Serdecznie zapraszamy na szkolenia i konferencje związane z wdrażaniem od roku szkolnego 2017/2018 nowej podstawy programowej do szkół podstawowych. 

We współpracy z Mazowieckim Kuratorium Oświaty organizujemy regionalne konferencje Wdrażanie nowej podstawy programowej z informatyki w klasach 1-8 szkoły podstawowej. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Kuratorium.

Zapraszamy na szkolenia organizowane w Ośrodku, wspomagające nauczycieli we wdrażaniu nowej podstawy programowej. Szczegółowe informacje i zapisy na Platformie Obsługi Szkoleń OEIiZK.

Zapraszamy 17 maja 2017 roku na konferencję Przedmioty matematyczno-przyrodnicze w zreformowanej szkole podstawowej. Szczegółowe informacje i zapisy na Platformie Obsługi Szkoleń OEIiZK.

 

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN