Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

POPC - przedłużony nabór dla szkół

logo FE Polska Cyfrowa 
W związku z wydłużeniem przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa terminu naboru wniosków zapraszamy szkoły z rejonu NUTS3 Warszawa Zachodnia, które jeszcze nie przesłały deklaracji współpracy, do jej wypełnienia i przesłania do OEIiZK.

Kontakt: Elżbieta Pryłowska - Nowak, tel. 22 579 41 99

więcej...

Program Operacyjny Polska Cyfrowa

logo FE Polska Cyfrowa 
Zapraszamy szkoły z rejonu NUTS3 Warszawa Zachodnia do współpracy w realizacji projektu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Kontakt: Elżbieta Pryłowska - Nowak, tel. 22 579 41 99

więcej...

Szkolenia zespołów przedmiotowych

W II semestrze roku szkolnego 2011/2012 oferujemy 4 godzinne szkolenia zespołów przedmiotowych nauczycieli fizyki, chemii, biologii, geografii, przyrody.

więcej...

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN