Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

POPC - przedłużony nabór dla szkół

logo FE Polska Cyfrowa 
W związku z wydłużeniem przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa terminu naboru wniosków zapraszamy szkoły z rejonu NUTS3 Warszawa Zachodnia, które jeszcze nie przesłały deklaracji współpracy, do jej wypełnienia i przesłania do OEIiZK.

Kontakt: Elżbieta Pryłowska - Nowak, tel. 22 579 41 99

W ramach konkursu w działaniu 3.2 POPC „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie składa wniosek projektowy do Centrum Projektów Polska Cyfrowa. W projektowych działaniach planujemy szkolenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia pozalekcyjne dla uczniów klas 1-3 publicznych szkół podstawowych oraz zakup sprzętu dla szkól z rejonu NUTS3 Warszawa Zachodnia (gminy wiejskie i wiejsko-miejskie powiatów: grodziski, piaseczyński, żyrardowski, grójecki, pruszkowski, warszawski zachodni, sochaczewski).

Drugą edycję naboru szkół kończymy 12 grudnia 2016 roku.

Wypełnioną deklarację prosimy przesłać w formie scanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oryginał deklaracji prosimy niezwłocznie przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie
ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa

z dopiskiem: Działanie 3.2 POPC, Elżbieta Pryłowska - Nowak

Przekazywanie  zgłoszeń, odpowiedzi na pytania:

Elżbieta Pryłowska - Nowak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
telefon bezpośredni: 22 579 41 99,
telefon do sekretariatu Ośrodka: 22 579 41 00.

Ze względu na korzyści wynikające z nauki programowania: rozwijanie kreatywności,  innowacyjności, umiejętności rozwiązywania problemów przy pomocy komputera w nauce szkolnej i  aktywnościach życiowych, zachęcamy Państwa do współpracy.

Informacje o naborze wniosków projektowych

Deklaracja udziału w projekcie do pobrania

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN