Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Otwarta pracownia dla uczniów 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 kontynuujemy lekcje otwarte dla uczniów. Jest to forma zajęć doskonalących przeznaczona dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, którzy przyjeżdżają wraz z uczniami i biorą aktywny udział w lekcji.

więcej...

Otwarta pracownia dla uczniów 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 od października kontynuujemy lekcje otwarte dla uczniów. Jest to forma zajęć doskonalących przeznaczona dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, którzy przyjeżdżają wraz z uczniami i biorą aktywny udział w lekcji.

więcej...

Oferta edukacyjna dla uczniów 2015

Zapraszamy nauczycieli razem z uczniami (klasami) do Warszawy na dwa lub jeden dzień. Oferujemy zajęcia w pracowniach komputerowych oraz atrakcje turystyczno-edukacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej...

Oferta edukacyjna dla uczniów

Nowa oferta edukacyjna dla uczniów szkół województwa mazowieckiego!

Zapraszamy nauczycieli razem z uczniami (klasami) do Warszawy na dwa dni - poniedziałek, wtorek dla szkół ponadpodstawowych oraz wtorek, środa dla szkół podstawowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej...

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN