Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Program Cyfrowa szkoła

Zapraszamy nauczycieli klas IV-VI szkół podstawowych, zarówno tych uczestniczących w pilotażu programu Cyfrowa szkoła, jak i innych zainteresowanych stosowaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy z uczniami, do udziału w przygotowanych specjalnie dla nich szkoleniach organizowanych przez nasz Ośrodek.

W rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 3 kwietnia 2012 roku dotyczącym programu Cyfrowa szkoła, paragraf 7 punkt 1 mówi o realizowaniu w szkołach uczestniczących w programie zadań polegających na wdrożeniu stosowania TIK w procesie nauczania, a w tym:

4) uczestnictwo co najmniej 20% nauczycieli klas IV-VI w szkoleniach z zakresu stosowania TIK w nauczaniu, finansowanych w ramach środków przewidzianych na dofinansowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli, o których mowa w art. 70a ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2006 r. Nr 97, poz. 674, z późn. zm.);

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez nasz Ośrodek:

Oprócz szkoleń oferujemy dyżur konsultacyjny dla nauczycieli matematyki, przyrody, języka polskiego i historii, języka angielskiego, nauczycieli bibliotekarzy, w czasie którego będzie możliwe przedyskutowanie z nauczycielami konsultantami Ośrodka indywidualnych problemów.

Na szkolenia w ramach programu Cyfrowa szkoła można zapisać się w formie elektronicznej lub poprzez wypełnienie karty zgłoszenia (PDF 58.6KB) i przesłanie jej do Ośrodka faxem: 22-579-41-70, a następnie pocztą tradycyjną.

Zapisy i kontakt: tel. 22 57 94 122 lub 22 57 94 180, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN