Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

IV Ogólnopolska Konferencja "Bezpieczeństwo informacyjne w szkole i placówce oświatowej"

logoOEIiZK i Polski Komitet Normalizacyjny serdecznie zapraszają dyrektorów, nauczycieli szkół, przedszkoli, placówek oświatowych oraz przedstawicieli organów prowadzących do udziału w konferencji, która odbędzie się 24 października 2017 roku (wtorek) w godzinach 1000-1500, w auli Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, ul. Nowogrodzka 73.

więcej...

II Ogólnopolska Konferencja "Bezpieczeństwo Informacyjne w Szkole (i placówce oświatowej)"

Polski Komitet Normalizacyjny i OEIiZK serdecznie zapraszają dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników szkół i placówek oświatowych do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniu 29 października 2015 (czwartek) w auli Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, ul. Nowogrodzka 73.

Uwaga: Poprzednio podana lokalizacja Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, ul. Tadeusza Reytana 16 jest niedostępna ze względów technicznych.

więcej...

Otwarte konsultacje z zakresu "Ochrony danych osobowych w szkole"

GIODOJuż po raz trzeci zapraszamy na dzień otwarty dla dyrektorów placówek oświatowych i zainteresowanych nauczycieli na temat: Ochrona danych osobowych w szkole.

Otwarte konsultacje odbędą się 19 listopada 2014 roku (środa), w sali nr 4 w Ośrodku Szkoleniowym OEIiZK przy ulicy Nowogrodzkiej 73. Początek spotkania - godzina 1100.

więcej...

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN