Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Poznaj szczegóły.

    Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

W poszukiwaniu praw przyrody

Zapraszamy do udziału w projekcie W poszukiwaniu praw przyrody, realizowanym przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.4. Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy już rekrutację nauczycieli przedmiotów przyrodniczych różnych typów szkół z województwa mazowieckiego na szkolenia  w ramach projektu.

Pierwszeństwo podczas naboru na szkolenia mają nauczyciele pracujący i mieszkający na terenach wiejskich. Nie ma ograniczenia liczby nauczycieli przedmiotów przyrodniczych z tej samej szkoły. Zapraszamy więc Państwa do udziału razem z Koleżankami i Kolegami z pracy.

Więcej informacji o projekcie i szkoleniach na stronie projektu.

Szkoły czynnie uczestniczące w projekcie zostaną wyposażone w układy pomiarowe i oprogramowanie do wykonywania eksperymentów wspomaganych komputerowo, modelowania i symulacji.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenia na Platformie Obsługi Szkoleń

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN