Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Wyjazdy edukacyjne w 2016 roku

21 listopada 2006 roku zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie i Unią Europejskich Federalistów z siedzibą w Łodzi (www.uef.lodz.pl).

Celem współpracy jest przygotowywanie edukacyjnych programów wyjazdowych dla kadry kierowniczej oświaty, nauczycieli i bibliotekarzy, które poruszać będą tematykę:

  • wykorzystania technologii informacyjnej i komunikacyjnej w nauczaniu dzieci i dorosłych,
  • metodyki nauczania z wykorzystaniem technologii komputerowej i informatycznej,
  • pracy z dzieckiem uzdolnionym oraz organizacji i zarządzania szkołą w krajach Europy,
  • wykorzystania technologii informacyjnej i komunikacyjnej w systemach bibliotecznych oraz systemach edukacyjnych w Europie.

W 2016 roku planowane są następujące edukacyjne programy wyjazdowe dla kadry kierowniczej oświaty, nauczycieli i bibliotekarzy:

  • Wykorzystanie TIK w nauczaniu oraz doskonalenie nauczycieli w tym zakresie we Włoszech (24.09-01.10.2016)  - informacje do pobrania (ZIP 350KB)
  • Biblioteki jako centra informacyjne i multimedialne w Wielkiej Brytanii (lista rezerwowa) - informacje do pobrania (ZIP 322KB)

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN