Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Europejski Tydzień Kodowania 2018

Logo Code WeekZapraszamy do udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania, który w 2018 roku trwa od 6 do 21 października. Naucz się programowania, aby kształtować naszą przyszłość!

więcej...

Konferencja "Budujemy koalicję na rzecz uczenia się"

Logo Sp 3 w Ząbkach 
Zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji i Targach dla Dyrektorów Szkół, Nauczycieli oraz Samorządów i Kuratoriów Oświaty.
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach, 8 i 9 czerwca 2018 roku.

więcej...

Konferencja "Informatyka z komputerem i bez"

informatyka bez komputeraZapraszamy nauczycieli i przyszłych nauczycieli 16 czerwca 2018 r. na Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

więcej...

Projekt "Tworzenie programów nauczania"

logoOśrodek Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w projekcie Nowoczesne programy nauczania i scenariusze zajęć, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Jego celem jest opracowanie i udostępnienie szkołom narzędzi edukacyjnych rozwijających kompetencje kluczowe uczniów. Programy i scenariusze zapoczątkują tworzenie większych zestawów narzędzi edukacyjnych, wspierających proces kształcenia ogólnego.

Szczegółowe informacje o projekcie, wytyczne do tworzenia programów nauczania i scenariuszy zajęć/lekcji oraz wykaz przedmiotów są dostępne na stronie projektu.

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN