Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Godzina Kodowania - grudzień 2016

Computer Science Education WeekZapraszamy do udziału w Godzinie Kodowania w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week).

Computer Science Education Week ma miejsce w dniach 5-11 grudnia 2016 roku na całym świecie. An Hour of Code for every student (hourofcode.com/pl) to możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. Wcześniej można się przygotować rozwiązując różne łamigłówki. W 2016 roku doszły dwa nowe zestawy łamigłówek: Moana i Minecraft część II.

Godzina Kodowania 2016

Udział można brać będąc w szkole lub na uczelni, w miejscu pracy, w domu lub w dowolnym innym miejscu, gdzie jest dostęp do Internetu z komputera lub urządzenia mobilnego. Większość tekstów i wypowiedzi została przełożona na język polski. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na polskiej stronie projektu http://godzinakodowania.pl

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN