Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC

EDUTECZapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym EDUTEC Edukacja w kosmosie informacji, Poznań 23–24 III 2017 r. 

Podczas Kongresu zaproszeni goście poruszą zagadnienia dotyczące zmian, jakie wnosi do edukacji rozwój nowych technologii, w tym problem bezpiecznego poruszania się w sieci i efektywnego zarządzania informacją. Zaplanowano wiele ciekawych wykładów, których tematy intrygują i prowokują, stawiają ważkie pytania, nasuwające się w pracy dydaktyczno-wychowawczej z reprezentantami „pokolenia netu”, „generacji ekranów”. Polecamy między innymi tematy: Środowisko cyfrowe naturalnym środowiskiem człowieka; Edukacja w epoce Internetu; Jak korzystanie z sieci wpływa na rozwój młodych ludzi i co mogą z tym zrobić wychowawcy.

Szczegółowe informacje na stronie www.kongres.odnpoznan.pl

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN