Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Europejski Tydzień Kodowania 2018

Logo Code WeekZapraszamy do udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania, który w 2018 roku trwa od 6 do 21 października. Naucz się programowania, aby kształtować naszą przyszłość!

Po raz pierwszy Europejski Tydzień Kodowania został ogłoszony w 2013 roku. W kolejnych latach pojawiało się coraz więcej instytucji zaangażowanych w to wydarzenie, w 2017 roku było to 1.2 miliona osób z ponad 50 krajów z całego świata. Zachęcamy do zgłaszania inicjatyw związanych z popularyzacją programowania w różnych formach na stronie codeweek.eu.

"Od początku czasu robiliśmy wiele rzeczy, używając kamienia, żelaza, papieru i ołówka, które zmieniły nasze życie. Teraz żyjemy w innej erze, w której nasz świat jest kształtowany w kodzie. Różne epoki mają różne wymagania w zakresie pracy i umiejętności. Podczas Tygodnia Kodowania chcemy dać każdemu Europejczykowi możliwość poznania programowania i zabawy z nim. Naucz się programowania, aby kształtować naszą przyszłość " Alessandro Bogliolo

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN