Informator o działalności OEIiZK   Subskrybuj kanał OEIiZK w YouTube   Newsletter   Platforma e-learningowa   Zapisy na szkolenia   Biuletyn Informacji Publicznej

Godzina Kodowania - grudzień 2018

Zapraszamy do udziału w Godzinie Kodowania w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week). Inicjatorem Godziny Kodowania jest Hadi Partovi z code.org, a motywem jego działania jest, że: Każdy uczeń w każdej szkole powinien mieć możliwość nauki informatyki.

Computer Science Education Week ma miejsce w dniach 3-9 grudnia 2018 roku na całym świecie. An Hour of Code for every student (hourofcode.com/pl) to możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. Wcześniej można się przygotować rozwiązując różne łamigłówki. Potańcówka (Dance party) to najnowszy zestaw łamigłówek, udostępniony w ramach tegorocznej Godzina Kodowania. 

godzina kodowania 

Udział można brać będąc w szkole lub na uczelni, w miejscu pracy, w domu lub w dowolnym innym miejscu, gdzie jest dostęp do Internetu z komputera lub urządzenia mobilnego. Większość tekstów i wypowiedzi została przełożona na język polski.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na polskiej stronie projektu http://godzinakodowania.pl

Kontakt

OEIiZK w Warszawie

ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
telefon: 22 579-41-00
fax: 22 579-41-70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


więcej...

APN